top of page

Dette er menneskene bak iRegnskap

som er her for å hjelpe deg med å halvere bokføringskostnadene dine!

Mitt navn er Arild og jeg startet opp iRegnskap i 2012. Jeg har tidligere stått bak teknologi- og IT-bedriften AR Data og lokalavisen Avisa Romsdal. Siden studiedagene har jeg vært leder og driver i lokalt næringsliv og kjenner derfor godt til bokføringens mange irrganger og komplikasjoner, og ikke minst hva tradisjonell bokføring koster et firma i tid og penger. Det er derfor med stolthet jeg nå kan introdusere deg for iRegnskap som vil gi deg en enklere og billigere hverdag.

Arild Rogne

Daglig leder | statsautorisert regnskapsfører

arild@iregnskap.no | 922 39 150

Arild Rogne.jpg
Molde
Bjørn Toft.jpg

Bjørn Toft

Senior regnskapsrådgiver

Siviløkonom

bjorn@iregnskap.no

906 93 431

Marit Anita Løvlid.jpg

Marit Anita Løvlid

Statsautorisert regnskapsfører

Controller

marit@iregnskap.no

905 01 480

Anja Elisabeth Grøtta.jpg

Anja Elisabeth Grøtta

Statsautorisert regnskapsfører

anja@iregnskap.no

402 01 953

Gry Ranheim Vikør.jpg

Gry Ranheim Vikør

Statsautorisert regnskapsfører

gry@iregnskap.no

902 94 700

Kari Mette.jpg

Kari Mette Viken Kristiansen

Statsautorisert regnskapsfører

karimette@iregnskap.no

951 27 676

Ann Helen Sunde.jpeg

Ann Helen Sunde

Statsautorisert regnskapsfører 

– revisor

annhelen@iregnskap.no

467 42 426

Shakir Niazei.jpg

Shakir Niazei

Bachelor i Regnskap

shakir@iregnskap.no

450 53 253

Ida Julianna Skutholm

Kontor- og regnskapsmedarbeider

ida@iregnskap.no

992 66 523

Roar Markussen.jpg

Roar Markussen

Salgs- og markedsansvarlig

roar@iregnskap.no

418 58 000

Marius Svendsen Bjerkeset.jpg

Marius Svendsen Bjerkeset

Regnskapsmedarbeider

marius@iregnskap.no

470 18 508

Kristian Herje.jpg

Kristian Herje

Regnskapsmedarbeider

kristian@iregnskap.no

954 92 952

Anonym.png

Ny medarbeider

starter snart

Anonym.png

Ny medarbeider

starter snart

Anonym.png

Ny medarbeider

starter snart

Kristiansund
CF067125.jpg

Kim Einar Schjølberg

Statsautorisert regnskapsfører

kimeinar@iregnskap.no

407 69 677

Gro Elisabeth Skoglund.jpg

Gro Elisabeth Skoglund 

Senior regnskapsrådgiver

gro@iregnskap.no

915 69 801

Sally Hussein.jpg

Sally Hussein 

Regnskapsmedarbeider

sally@iregnskap.no

401 78 033

Anonym.png

Ny medarbeider

starter snart

Valderøya
Margareth.jpg

Margareth Rødland Gjøsund

Statsautorisert regnskapsfører

margareth@iregnskap.no

976 91 959

Kaja Solbakken.jpg

Kaja Mathilde Solbakken

Regnskapsrådgiver

kaja@iregnskap.no

952 43 427

Magnus.jpg

Magnus Nordstrand

Regnskapsrådgiver 

magnus@iregnskap.no

413 46 003

Linn Evy Skålhavn.jpg

Linn Evy Skålhavn

Regnskapsmedarbeider 

linnevy@iregnskap.no

984 42 789

Neringa Navardauskiené.jpg

Neringa Navardauskiené

Statsautorisert regnskapsfører 

neringa@iregnskap.no

463 51 068

Anonym.png

Sonja Remmen Alnes

Senior regnskapsrådgiver

sonja@iregnskap.no

920 14 012

Årnes
Daniel Teilgård.jpg

Daniel Teilgård

Daglig leder

Statsautorisert regnskapsfører

daniel@iregnskap.no

973 36 090

Mohamed Isse.jpg
Anna Aniszewska.jpg
Anna Makowska.jpg

Mohamed Isse

Statsautorisert regnskapsfører

mohamed@iregnskap.no

455 27 137

Anna Aniszewska

Regnskapsrådgiver

anna@iregnskap.no

973 20 122

Anna Makowska

Regnskapsmedarbeider

am@iregnskap.no

486 51 870

bottom of page