Dette er menneskene bak iRegnskap

som er her for å hjelpe deg med å halvere bokføringskostnadene dine!

Mitt navn er Arild og jeg startet opp iRegnskap i 2012. Jeg har tidligere stått bak teknologi- og IT-bedriften AR Data og lokalavisen Avisa Romsdal. Siden studiedagene har jeg vært leder og driver i lokalt næringsliv og kjenner derfor godt til bokføringens mange irrganger og komplikasjoner, og ikke minst hva tradisjonell bokføring koster et firma i tid og penger. Det er derfor med stolthet jeg nå kan introdusere deg for iRegnskap som vil gi deg en enklere og billigere hverdag.

Arild Rogne

Daglig leder | autorisert regnskapsfører

arild@iregnskap.no92 23 91 50

Iregnskap69558s.jpg
Iregnskap69569.jpg

Bjørn Toft

Senior regnskapsrådgiver | Siviløkonom

bjorn@iregnskap.no | 90 69 34 31

iregnskap51119 10.jpg

Marit Anita Løvlid

Autorisert Regnskapsfører | Controller

marit@iregnskap.no90 50 14 80

iregnskap51119 2.jpg

Anja Elisabeth Grøtta

Autorisert Regnskapsfører 

anja@iregnskap.no | 40 20 19 53

Iregnskap69573.jpg

Gry Ranheim Vikør

Regnskapsrådgiver

Bachelor i Regnskap og Revisjon

gry@iregnskap.no | 90 29 47 00

CF067125.jpg

Kim Einar Schjølberg

Autorisert regnskapsfører

kimeinar@iregnskap.no | 40 76 96 77

Iregnskap69580us.jpg

Kari Mette Viken

Autorisert Regnskapsfører

karimette@iregnskap.no | 95 12 76 76

Mohamed Isse

Regnskapsrådgiver

Bachelor i Regnskap og Revisjon

Master i Økonomi og Administrasjon

mohamed@iregnskap.no | 45 52 71 37

Ida Julianna Skutholm

Lærling

ida@iregnskap.no | 40 00 16 20