Dette er menneskene bak iRegnskap

som er her for å hjelpe deg med å halvere bokføringskostnadene dine!

Mitt navn er Arild og jeg startet opp iRegnskap i 2012. Jeg har tidligere stått bak teknologi- og IT-bedriften AR Data og lokalavisen Avisa Romsdal. Siden studiedagene har jeg vært leder og driver i lokalt næringsliv og kjenner derfor godt til bokføringens mange irrganger og komplikasjoner, og ikke minst hva tradisjonell bokføring koster et firma i tid og penger. Det er derfor med stolthet jeg nå kan introdusere deg for iRegnskap som vil gi deg en enklere og billigere hverdag.

Arild Rogne

Daglig leder | autorisert regnskapsfører

arild@iregnskap.no922 39 150

Arild Rogne.jpg

Molde

Bjørn Toft.jpg

Bjørn Toft

Senior regnskapsrådgiver

Siviløkonom

bjorn@iregnskap.no

906 93 431

Marit Anita Løvlid.jpg

Marit Anita Løvlid

Autorisert regnskapsfører

Controller

marit@iregnskap.no

905 01 480

Anja Elisabeth Grøtta.jpg

Anja Elisabeth Grøtta

Autorisert regnskapsfører

anja@iregnskap.no

402 01 953

Gry Ranheim Vikør.jpg

Gry Ranheim Vikør

Autorisert regnskapsfører

gry@iregnskap.no

902 94 700

Kari Mette.jpg

Kari Mette Viken

Autorisert regnskapsfører

karimette@iregnskap.no

951 27 676

Ann Helen Sunde.jpeg

Ann Helen Sunde

Autorisert regnskapsfører
– revisor

annhelen@iregnskap.no

467 42 426

Mohamed Isse.jpg

Mohamed Isse

Regnskapsrådgiver

Bachelor i Regnskap og Revisjon

Master i Økonomi
og Administrasjon

mohamed@iregnskap.no

455 27 137

Ida Julianna Skutholm

Kontormedarbeider

ida@iregnskap.no

992 66 523

Shakir Niazei.jpg

Shakir Niazei

Bachelor i Regnskap

shakir@iregnskap.no

450 53 253

Kristiansund

CF067125.jpg

Kim Einar Schjølberg

Autorisert regnskapsfører

kimeinar@iregnskap.no

407 69 677

Gro Elisabeth Skoglund.jpg

Gro Elisabeth Skoglund 

Senior regnskapsrådgiver

gro@iregnskap.no

915 69 801

Valderøya

Margareth.jpg

Margareth Rødland Gjøsund

Autorisert regnskapsfører

margareth@iregnskap.no

976 91 959

Kaja Solbakken.jpg

Kaja Mathilde Solbakken

Regnskapsrådgiver

kaja@iregnskap.no

952 43 427

Magnus.jpg

Magnus Nordstrand

Regnskapsrådgiver 

magnus@iregnskap.no

413 46 003

Sonja Remmen Alnes

Senior regnskapsrådgiver

sonja@iregnskap.no

920 14 012